تماس با ما

تماس با دکتر کاربین

سامانه هوشمند کسب و کار دکتر کاربین با کادری مجرب و کارآزموده آماده ارائه خدمت به شما شهروندان عزیز می باشد.

ارتباط با ما

سامانه هوشمند کسب و کار دکتر کاربین با هدف آسان سازی ارتباط بین خدمت دهنده ( دستیار) و خدمت گیرنده (مشتری) طراحی و راه اندازی شده است. صاحبان کسب و کار و افرادی که توانایی لازم جهت انجام امور خدماتی و تخصصی را دارند می توانند با عضویت در باشگاه دکتر کاربین علاوه بر کسب درآمد پایدار به معرفی و ارتقاء مهارت های خود جهت ارائه خدمات بهتر بپردازند. همچنین مشتریان گرامی دکتر کاربین می توانند بصورت شبانه روز و برنامه ریزی شده بخش عده ای از امور خدماتی خود را به دستیاران ما محول کنند . این سامانه به زودی برای سایر اسان ها و شهرستان ها فعال می گردد و هموطنان می توانند به خانواده بزرگ دکتر کاربین بپیوندند.

مسئولیت ناشی از هرگونه تخلف احتمالی از طرف دستیار و مشتری بر عهده اقدام کننده خواهد بود و دکتر کاربین حق دارد نسبت به تشکیل پرونده قضایی و پیگیری قانونی از شخص متخلف اقدام نماید.

مشتری نیازی به پرداخت هر گونه وجه اضافه به هر عنوان از قبیل سختی کار، کمک بلاعوض یا قرض و غیره ندارد و پرداخت اضافی به انتخاب شخصی او بوده و ربطی به دکتر کاربین ندارد. دکتر کاربین این پرداخت اضافه را به هیچ عنوان تایید یا تشویق نمی کند و از مشتری می خواهد که این موارد را حتما اطلاع دهد.

دکتر کاربین با بکارگیری شیوه های آموزشی حرفه ای قبل از اعزام دستیار و بکارگیری سیستم پایش و نظارت بر عملکرد حین انجام کار و پس از آن ، این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که کیفیت خدمات در کنار قیمت های رقابتی به عنوان یکی از ارکان ارزیابی مشتریان باشد.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.
CiyaShop
Hello User

Join Our Newsletter

Subscribe to the CiyaShop mailing list to receive updates on new arrivals, special offers and other discount information.